הצעת נישואין

הצעת נישואין מהשמים – עם מצנח רחיפה


הצעת נישואין עם מצנח רחיפה לאורך מצוקי הכורכר של מישור החוף או מעל פסגות ההרים הקסומות של הגליל ורמת הגולן, היא הזדמנות להפתיע, לרגש ולהתרגש, ולקחת את אהבתכם לשיאים חדשים, בגובה השמיים.


הצעת נישואין עם מצנח רחיפה – התחלה שמימית לחיים משותפים

צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה, מצנחי רחיפה רומנטילמה שלא תפרגנו לעצמכם הפתעה מיוחדת במינה. באמת. הצעת נישואין עם מצנח רחיפה. בעוד בן או בת זוגכם נוסקים לשמיים עם מצנח רחיפה בנקודת ההמראה, תוכלו אתם לארגן מסיבת הפתעה, חברים, שלט גדול עם הצעת נישואין, או משפט אהבה מקורי, שיחכה לה או לו בנקודת הנחיתה באתר שונה.

זה מתחיל במפגש עם מדריך מוסמך בעל רישיון צניחה, שיסביר לבן או בת זוגכם על החוויה המצפה להם: צניחה עם מצנחי רחיפה. ואף מילה על הצעת נישואין. ששש… הפתעה!

לאחר ההסבר, יסייע להם להתיישב במושב הקדמי של המצנח, יתאים את רתמת המצנח למידותיהם, ויוודא כי הם יושבים בנוחות ובצורה בטוחה. משכולם חגורים – תיפרדו בנשיקה, והמדריך עם יקירכם או יקירתכם ימריאו בהליכה מול הרוח, אל חוויה שמימית מיוחדת במינה ומאתגרת.

בזמן שהם ישוטטו בגובה על זרמי תרמיקות טבעיים – נוסקים, דואים, ממריאים ומרחפים להם בשמיים התכולים במהלך צניחה עם מצנח רחיפה, תוכלו אתם להיערך בנקודת הנחיתה, שתהיה באתר אחר מזה בו המריאו, לרגע ההפתעה המתוכננת: שולחן ערוך עם גבינות ויין, מטעמים, פרחים, שלט ענק ועליו כתוב "התינשאי לי", או אולי "אשמח להיות שלך לעד"… טבעת או כרטיס טיסה… כל אחת ואחד והפנטזיות שלו… במקום בו נושקים השמיים לקרקע, החלומות למציאות, הפנטזיות למימוש, ואהבה לאהבה…

בתיאום עם המדריך, תוכלו לתעד את כל הפעילות בהסרטת וידיאו, ולהעניקה לעצמכם וליקיריכם מתת-אהבה למזכרת עולמים בפורמט DVD.
להזמנת הצעת נישואין עם מצנח רחיפהולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


חשוב לדעת

  • ניתן להזמין הצעת נישואין עם מצנח רחיפה בשילוב גבינות ויין, או פיקניק בטבע – על פי בחירתכם
  • ניתן להזמין הצעת נישואין עם מצנח רחיפה בשילוב צילום וידיאו, שיוענק לכם בפורמט DVD
  • הצעת נישואין עם מצנח רחיפה אינה דורשת ידע מוקדם
  • הצעת נישואין עם מצנח רחיפה מבוקרת ומאושרת על ידי משרד התחבורה ומינהל התעופה האזרחי.
  • הבחירה במקום המיועד לביצוע הצעת נישואין עם מצנח רחיפה תלויה בתנאי מזג האוויר והרוח, על פי שיקול דעתו המקצועית של המדריך.