טייס ליום אחד

להגשים חלום: טייס ליום אחד על מצנח רחיפה


תמיד חלמת לעוף. להמריא. לדאות כנשר. לרחף כענן. חווית טייס ליום אחד על מצנח רחיפה היא ההזדמנות לה חיכית כל החיים: לעמוד על פסגת הר או בקצה הצוק, לחוש ברוח מכה בפנים, להרגיש איך כנף המצנח מתמלאת באוויר, ואיך הרגליים מתנתקות מהקרקע… ובפעם הראשונה בחיים לעוף… לעוף באמת… לעוף עמו ציפור… לכוון את המצנח בין שמיים וארץ, בין דאייה לגלישה, בין חלום למציאות…


טייס ליום אחד על מצנח רחיפה – חוויה מהחלומות שלך

טייס ליום אחד על מצנח רחיפה - חוויה מהחלומות שלך


טייס ליום אחד על מצנח רחיפה

טייס ליום אחד על מצנחי רחיפה, מצנח רחיפה טנדםחווית טייס ליום אחד על מצנח רחיפה, לאורך מצוקי הכורכר של מישור החוף, או מעל פסגות הרי הצפון המוריקים, תחבר אתכם אל כוחות הטבע בדרך שמעולם לא היכרתם, אבל תמיד חלמתם לחוות.

את פניכם יקבל מדריך מוסמך עם רישיון צניחה, שיסביר לכם בקצרה על צניחה עם מצנח רחיפה ועל המאפיינים הטכניים של מצנח רחיפה. לאחר מכן תוזמנו להתיישב במושב הקדמי, והמדריך יתאים את רתמת המצנח למידותיכם, ויוודא כי הינכם רתומים כהלכה ברצועות החזה והרגליים, ויושבים בנוחות בתוך המושב. לאחר מכן, יתיישב במושב האחורי. אז תוזמנו להצטרף אליו לריצת המראה מול הרוח, אל חוויה שמימית מיוחדת במינה של טייס ליום אחד על מצנח רחיפה.

במשך דקות ארוכות תנסקו מעלה-מעלה עם זרמי רוח חמימים, לצפייה בנופי מישור החוף המרהיבים ובמרחבי הגליל הקסומים ממעוף הציפור.


טייס ליום אחד – לוקחים את הניהוג לידיים

טייס ליום אחד על מצנחי רחיפהמצנחי רחיפה בנויים ומתוכננים לדאייה ממושכת באוויר, על זרמי אוויר חם העולים כלפי מעלה. חופת המצנח היא כנף אווירודינמית ממש כמו כנף מטוס, בעלת פרופיל אוירודינמי המיועד לטיסה.

ניהוג המצנח נעשה על ידי ידיות היגוי (ברקסים), המקנים לך, טייס ליום אחד, שליטה על כיוון הריחוף ומהירות הדאייה. בהנחייתו של המדריך ותחת עינו הפקוחה, תוזמנו לחוות שליטה בתנועה של מצנח הרחיפה – ולכוון את דרכו, כמו נשר בשמיים.

בתור טייס ליום אחד, תוזמנו לתמרן את המצנח ולקבוע פרמטרים כמו: כיוון, מהירות וגובה. למשל, על ידי קיצור המיתרים או משיכתם – תקצרו את אורכם ותגרמו למצנח לפנות לכיוון המקוצר.

כעבור דקות ארוכות של ריחוף באוויר עם מצנח רחיפה, לצד הציפורים, תגלשו אט-אט ובנינוחות למטה, אל חיבוק הזהב של חולות שפת הים, או אל משטח הנחיתה בינות חורשות ירוקות וסבוכות של נוף גלילי. לקראת נחיתה ייקח המדריך את ההגאים בחזרה לידיו, וינחית את שניכם במצב ביניים, בין הליכה לעמידה.

אם תרצו, ניתן להנציח את החוויה בהסרטת וידיאו, אותה תוכלו לקבל בתום הפעילות על גבי תקליטור DVD.

להזמנת טייס ליום אחד על מצנח רחיפה ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה
חשוב לדעת

  • חוויית טייס ליום אחד על מצנח רחיפה אינה דורשת ידע מוקדם
  • חוויית טייס ליום אחד על מצנח רחיפה מבוקרת ומאושרת על ידי משרד התחבורה ומינהל התעופה האזרחי.
  • הבחירה במקום המיועד לביצוע חוויית טייס ליום אחד על מצנח רחיפה תלויה בתנאי מזג האוויר והרוח, על פי שיקול דעתו המקצועית של המדריך.