מצנחי רחיפה – הכי רומנטי שיש

נכון שאתה רוצה להציע לה נישואין בצורה הכי מיוחדת? ואם אפשר לא על היבשה, כי כבר היית אתה בטרק והבחורה אוהבת אתגרים, וגם אתה. בגלל זה אתם ביחד. אתם אוהבים לחוות את הריגוש של ספורט אקסטרים וכבר ניסיתם כל מיני סוגים. אז הנה עכשיו יש סיבה לרחיפה. אתה רוצה להציע לה אבל בצורה מיוחדת, היא רוצה להפתיע אותך ליום הולדת, אתם זוג חברים שרוצה להתגבר ביחד עם הפחדים, לנצח את הגובה. יש לכם את כל הסיבות הכי טובות בעולם לצנוח עם מצנחי רחיפה.

הצעת נישואין עם מצנחי רחיפה

בהצעת נישואין עם מצנחי רחיפה, בוחרים את הלוקיישן בהתאם לדרישות הלקוח. אתם יכולים לבחור מיקום מצנח שיש בו גם נוף מדהים וגם תחושה רומנטית. הצעת הנישואין דורשת משניכם לרחף כמובן, וכל הזמן הזה יהיו בני הזוג בקשר באמצעות אוזניות המחוברות לקסדה שלהם. משך הריחוף יהיה
כ-30 דקות בסופם בצניחה יחכה לאהובה שלט ענק עם שאלה מאוד מחמיאה "התנשאי לי"? יש אפשרות גם לשאול אותה באמצע הרחיפה ואז כשהיא הכי קרובה לשמיים.

איפה להציע לה?

המקום האידיאלי עבור בני זוג שרוצים להציע נישואין, זה במקום עם נוף נהדר, ורצוי בלוקיישן שקרוב אליכם. באתר זה תוכלו לשכור מצנחי רחיפה למעוף, מפסגות ההרים והמצוקים במישור החוף או בפסגות הרי הצפון וגם בדרום. בעצם בכל הארץ. החוויה של מצנחי רחיפה מדברת היום לצעירים ומסוגרים כאחד. מצנחי הרחיפה וציוד העזר בטוחים וקלים לשימוש, אין שום צורך בידע מוקדם או בניסיון וגם ילדים יכולים לעשות את זה. הצעת נישואין כזו היא מיוחדת במינה, שום מסעדה לא יכולה להתחרות עם הייחוד, הנוף והרומנטיקה המלווה הצעת נישואין כזו.

מצנחי רחיפה לכל המשפחה!

מצנחי רחיפה זוהי חוויה שמשאירה זיכרונות מרגשים ומסעירים להרבה זמן. יש הרבה משפחות שאוהבות לעשות יחד את הספורט האתגרי הזה. זהו ספורט מגבש, מקרב התורם לתחושת הביחד. כולם חווים את הריגוש של מעוף הציפור שלא דומה לשום דבר שלא עשו עד כה. יש אנשים שזה החלום שלהם, להתנתק מהכול, להרגיש כמו ציפור, כאילו וחיברו אליהם כנפיים ולעוף. לחוות חופש ושחרור מושלם, כמו שאנשים לא יכולים לחוות בדרך כלל, כי הם על הרגליים. זוהי חוויה מושלמת לגוף ולנפש, לקבלת אנרגיה ולניצחון הפחד, וזוהי חוויה המומלצת מאוד למשפחה, חברים, מקומות עבודה ועוד. הציוד בטיחותי, המדריכים מנוסים וכל מה שצריך זה להתחיל לעוף…..

קרא גם על: הצעות נישואין על מטוס