מצנח רחיפה רומנטי

צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה – רומנטיקה מהשמיים


על פסגה של הר, במרחבי הגליל הקסומים, או על קצה מצוק הכורכר בחופים שבין נתניה ובית ינאי. במקום בו מים נושקים לשמיים, וריח מדורות וקפה נמהל באוויר הפסגות. זה המקום בו תוכלו להמריא להגשמת חלום. להתנתק מכבלי כוח המשיכה. להתנתק מהיומיומי והרגיל, ולנסוק אל-על. כמו ציפוים. כמו עננים. כמו בלון חייכני. כמו האהבה שלכם, שממריאה היום לדרך חדשה של התחדשות והגשמה.


צניחה רומנטית עם שני מצנחי רחיפה במישור החוף – שניים בשמיים

iStock000001727695XSmall.47327821.34480236.largeצניחה עם מצנח רחיפה לאורך מצוקי הכורכר של מישור החוף, תיקח אתכם למסע ייחודי של התמזגות עם היקום והטבע, בין שמיים וארץ. אתם, וכנף המצנח שמעליכם, והרוח שמלטפת לכם את הפנים ברכות, ואהבתכם האחת…

את פניכם יקבל מדריך מוסמך עם רישיון צניחה, שיסביר לכם בקצרה על צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה. לאחר מכן תוזמנו לשבת, והמדריך יתאים את רתמת המצנח למידותיכם, ויוודא כי הינכם יושבים בנוחות. ועכשיו – ממריאים אל התכלת, בהליכה מול הרוח. חוויה שמימית שתיקח את אהבתכם לגבהים חדשים.

מצנח רחיפה ליד מצנח רחיפה. מבטים שנפגשים בגובה של 600 רגל ויותר, מעל נופים מרהיבים ממעוף הציפור. ריקוד זוגי על כנפי התרמיקות, ממש כמו זוג נשרים בטיסת חיזור מרתקת. וקשר ישיר וזורם זו עם זה, באמצעות האוזניות המחוברות לקסדה.

כעבור דקות ארוכות של ריחוף רומנטי באוויר עם שני מצנחי רחיפה – זה לצד זה, תגלשו אט-אט ובנינוחות למטה, אל הקרקע, שם ימתין לכם שולחן ערוך עם גבינות בוטיק ויין איכותי, לחתום את חווייתכם המשותפת בנשיקה ובהרמת כוסית.

להזמנת מצנח רחיפה רומנטי ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה מפסגות הרים – נפגשים בנחיתה

צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה, מצנחי רחיפה רומנטיצניחה עם מצנחי רחיפה מעל פסגות ההרים של צפון הארץ, תיקח אתכם למסע רומנטי משכר של התמזגות עם היקום, בין שמיים וארץ, וגלישה רכה-רכה לזרועות האהבה הממתינה לכם על רקע נופי הגליל הקסומים.

את פניכם יקבל מדריך מוסמך עם רישיון צניחה, שיסביר לכם בקצרה על צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה. לאחר מכן יתאים המדריך את רתמת המצנח למידותיך, יוודא כי נוח לך, וימריא יחד איתך לחוויה שמימית מיוחדת במינה.

בעוד אתה או את מרחפים עם מצנח רחיפה בגובה של עד אלף רגל, מעל נופים עוצרי נשימה, ימתינן לכם בת או בן הזוג על הקרקע, בסבלנות ובאהבה, אותה אהבה שתלווה אתכם עוד ימים רבים אחר כך.

כעבור דקות ארוכות של ריחוף באוויר תגלשו אט-אט ובנינוחות למטה, אל הקרקע, שם ימתין לך שולחן ערוך עם גבינות בוטיק ויין איכותי, לחתום את החוויה השמימית שזה עתה חווית בנשיקה ובהרמת כוסית.

להזמנת מצנח רחיפה רומנטי ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה – להמריא במקום אחד ולנחות באחר

צניחה רומנטית עם מצנח רחיפהצניחה עם מצנח רחיפה לאורך מצוקי הכורכר של מישור החוף או מעל פסגות ההרים הקסומות של הגליל ורמת הגולן, תיקח אתכם בדרך להפתעה מיוחדת במינה. בעוד בן או בת זוגכם נוסקים לשמיים בנקודת ההמראה, תוכלו לארגן מסיבת הפתעה, חברים, שלט גדול עם ברכה ליום ההולדת או הצעת נישואין, שיחכה לה או לו בנקודת הנחיתה באתר שונה.

את פניהם יקבל מדריך מוסמך עם רישיון צניחה, שיסביר להם בקצרה על צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה. לאחר מכן יוזמנו לשבת במושב הקדמי של המצנח, והמדריך יתאים את רתמת המצנח למידותיהם, ויוודא כי הינם יושבים בנוחות. ואז ימריאו אל התכלת, בהליכה מול הרוח, אל חוויה שמימית שתיקח את אהבתכם לגבהים חדשים.

ובעוד הם נוסקים, דואים, ממריאים ומרחפים להם בשמיים התכולים תוך כדי צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה, על כנפי זרמי אוויר חמים – מתנת הטבע, תוכלו אתם להפתיע, לרגש ולהתארגן בנקודת הנחיתה, שתהיה באתר אחר מזה בו המריאו, עם שולחן ערוך ועליו גבינות ויין, מטעמים, פרחים ו… כל מה שעושה לכם את זה, על פי בחירתכם…

בתיאום עם המדריך תוכלו להוסיף שלט לאירועים מיוחדים, וכמובן – לתעד את כל הפעילות של צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה בהסרטת וידיאו, ולהעניקה לעצמכם וליקיריכם כמתת-אהבה למזכרת עולמים בפורמט DVD.

להזמנת מצנח רחיפה רומנטי ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


חשוב לדעת

  • ניתן להזמין צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה בשילוב גבינות ויין, או פיקניק בטבע – על פי בחירתכם
  • ניתן להזמין צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה בשילוב צילום וידיאו, שיוענק לכם בפורמט DVD
  • צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה אינה דורשת ידע מוקדם, והיא מתאימה לבני 6 ומעלה
  • צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה מבוקרת ומאושרת על ידי משרד התחבורה ומינהל התעופה האזרחי.
  • הבחירה במקום המיועד לביצוע צניחה רומנטית עם מצנח רחיפה תלויה בתנאי מזג האוויר והרוח, על פי שיקול דעתו המקצועית של המדריך.