צניחה חופשית ירוקה

צניחה חופשית ירוקה – לרתום את כוחות הטבע להנאתכם


צניחה חופשית ירוקה. לא ממטוס – אלא מזרמי האוויר של הציפורים. לא נפילה – אלא שיוט מרחף באוויר. לא חוויה של "בום. נפלנו. גמרנו", אלא תענוג מתמשך של ריקוד סביבתי ירוק ואקולוגי בגובה של מאות מטרים. חופשיים כמו עננים ברוח. ירוקים כמו צמרות העצים מלמטה. מתמזגים עם כוחות הטבע באופן בלתי אמצעי ומושלם.


צניחה חופשית ירוקה – ליהנות כמו שהטבע התכוון

צניחה חופשית ירוקה, מצנחי רחיפה


צניחה חופשית ירוקה באמת

צניחה חופשית ירוקה, צניחה חופשית מפסגות הריםצניחה חופשית ירוקה ממצוקי החוף או מפסגות הרים, תיקח אתכם אל מסע אקולוגי ירוק ועל טהרת כוחות הטבע: ללא מנוע. ללא דלק. ללא הפרה של שלוות הנוף והסביבה. רק אתם, כנף המצנח שמעליכם, רוח צוננת ונעימה וחמוקי עננים לבנים ממעל.

לאחר הסבר קצר מפי המדריך, תצאו להמראה בריצה, על בסיס הפיזיולוגיה האישית שלכם ושל המדריך המלווה, ותנסקו מעלה-מעלה, עם אותה תרמיקה המשמשת את הציפורים לדאייה. לאחר שיוט מהנה וחווייתי בגובה של מאות מטרים, תנווטו אט-אט את דרככם למטה, תוך איזון עדין בין זרמי אוויר וכוח הכבידה הטבעי של כדור הארץ, בחזרה אל פני הקרקע, לסיומה המוצלח של צניחה חופשית ירוקה.

להזמנת צניחה חופשית ירוקה ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


חשוב לדעת

  • צניחה חופשית ירוקה אינה דורשת ידע מוקדם, והיא מתאימה לבני 6 ומעלה
  • צניחה חופשית ירוקה מבוקרת ומאושרת על ידי משרד התחבורה ומינהל התעופה האזרחי.
  • ניתן להזמין צניחה חופשית ירוקה לאורך מצוקי הכורכר של מישור החוף, או מראשי ההרים בצפון הארץ
  • הבחירה במקום המיועד לביצוע צניחה חופשית ירוקה תלויה בעונות השנה, בתנאי מזג האוויר ובנתוני הרוח, והיא נקבעת על פי שיקול דעתו המקצועית של המדריך.

קרא גם על צניחה עם מצנחי רחיפה