צניחה חופשית מפסגות הרים

צניחה חופשית מפסגות הרים – להיות חופשי באמת


צניחה חופשית באמת. ללא מטוס. ללא טרטור מנוע. ללא מגבלות של מסלול המראה מלמטה וקירות פלדה ממעל. צניחה חופשית ממצוקי החוף ומפסגות הרים. מול מרחבי הים. מול קרירות הרוח. חופשיים כמו ציפורים. חופשיים כמו עננים. חופשיים ומאושרים בתוך תכלת אינסופית ומסע מתמשך של נסיקה, ריחוף, דאייה, גלישה… התנתקות מהמציאות וחיבור לחלום עתיק יומין להגביה עוף… עד לצניחה חופשית איטית וחושנית, בחזרה אל קרקע המציאות…


צניחה חופשית מפסגות הרים – חופשי זה לגמרי לבד

צניחה חופשית מפסגות הרים - חופשי זה לגמרי לבד


צניחה חופשית ממצוקי החוף

צניחה חופשית מפסגות הרים, צניחה ירוקהצניחה חופשית ממצוקי החוף, תיקח אתכם למסע טבעי, ירוק ואקולוגי בין שמיים וארץ – אתם, כנף המצנח שמעליכם, ורוח צוננת ונקייה.

תחילתה של החוויה במפגש עם מדריך מוסמך בעל רישיון צניחה, שיסביר לכם בקצרה על צניחה חופשית ממצוקי החוף ועל החוויה השמימית המצפה לכם. לאחר שתותאם לכם רתמת המצנח באופן אישי, להבטחת חוויה מושלמת ובטיחותית, תצאו ביחד לריצת המראה מול הרוח, אל רגעים ארוכים ומתוקים של צניחה חופשית ממצוקי החוף.

במשך דקות ארוכות תנסקו מעלה-מעלה עם זרמי רוח חמימים, לצפייה בנופי מישור החוף המרהיבים ממעוף הציפור. כעבור דקות ארוכות של ריחוף באוויר עם מצנח רחיפה, לצד הציפורים, תגלשו אט-אט ובנינוחות למטה, אל חיבוק הזהב של חולות שפת הים, לסיום מתוק של חוויית צניחה חופשית ממצוקי החוף.

להזמנת צניחה חופשית ממצוקי החוף ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


צניחה חופשית מפסגות הרים

צניחה חופשית מפסגות הרים, צניחה חופשית ממצוקי החוףצניחה חופשית מפסגות הרים בצפון הארץ, תיפתח בפניכם עולם קסום ומיוחד של התמזגות עם הטבע והיקום, בין שמיים וארץ, בין פסגות ועמקים – רק אתם, וכנף המצנח שמעליכם, והרוח שתחלוק איתכם את סודות מעוף הציפורים.

החוויה תחל במפגש עם מדריך מוסמך בעל רישיון צניחה, שיספר לכם בקצרה על צניחה חופשית מפסגות הרים ויתאר בפניכם את המצפה לכם. בתום ההסברים, תותאם הרתמה למידותיכם באופן אישי, ולאחר מכן תמריאו יחדיו בריצה מול הרוח, שתיקח אתכם לחוויה אתגרית של צניחה חופשית מפסגות הרים.

במשך דקות ארוכות תתרוממו על זרמי תרמיקה טבעיים, עד לגובה של כמה מאות מטרים, משם תוכלו לצפות בנוף עוצר נשימה של עמקי הצפון, בהתאם לאתר שנבחר לפעילות. כעבור דקות ארוכות של ריחוף באוויר עם מצנחי רחיפה, מעל יערות הצפון ולצד ציפורים מסתחררות, תגלשו אט-אט ובנינוחות למטה, לנחיתה, עם סיומה של חווית צניחה חופשית מפסגות הרים.

להזמנת צניחה חופשית מפסגות הרים ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


חשוב לדעת

  • צניחה חופשית מפסגות הרים אינה דורשת ידע מוקדם, והיא מתאימה לבני 6 ומעלה
  • צניחה חופשית מפסגות הרים מבוקרת ומאושרת על ידי משרד התחבורה ומינהל התעופה האזרחי.
  • הבחירה במקום המיועד לביצוע צניחה חופשית מפסגות הרים תלויה בתנאי מזג האוויר והרוח, על פי שיקול דעתו המקצועית של המדריך.