צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה

צניחה עם מצנח רחיפה לכל המשפחה


צניחה משפחתית במצנח רחיפה היא הזדמנות נפלאה לחלוק חוויה מיוחדת ומרגשת עם כל בני המשפחה – חוויה שתלווה אתכם ימים רבים, ותתרום לגיבוש המשפחה ולקשר ביניכם


צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה – גיבוש לכל הדורות

צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה, מצנחי רחיפה
צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה – גיבוש מהשמיים

צניחה משפחתית עם מצנח רחיפהצניחה משפחתית עם מצנחי רחיפה ממצוקי החוף או מפסגות הרים, תיקח אתכם להרפתקה יוצאת דופן ומגבשת במרומי השמיים.

עם הגיעכם לאתר הצניחה, תוזמנו לפגישה עם מדריך מוסמך בעל רישיון צניחה, שיסביר לכולכם בקצרה על האופן בו מתבצעת צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה, ועל המראות והתחושות המצפות לכם במהלכה.

בתום ההסבר, תוזמנו – אחד, אחד, להתיישב במושב ולהיחגר ברתמת המצנח. המדריך יתאים לכל אחד מכם את הרתמה באופן אישי, כדי להבטיח חוויה בטיחותית ונינוחה. לאחר מכן, יירתם בעצמו, ותוך כדי ריצה – יפנה את כנף המצנח אל הרוח וימריא מול גלי הים, או מול נופי הגליל הקסומים – על פי האתר שבחרתם לערוך בו את הפעילות המשפחתית.

יחד, תרחפו בגובה של מאות מטרים, ממנו תוכלו לראות את נופי הסביבה, לראשונה בחייכם, ממעוף הציפור, באמת…. כעבור עשר דקות יוביל המדריך את המצנח לכיוון הקרקע, ויזמין את הבא בתור מבני המשפחה להתיישב במושב המצנח, לקראת המראה נוספת.

בתום כל הסבב המשפחתי, תוכלו להמשיך אל אטרקציות משפחתיות נוספות בסביבה, או פשוט להמשיך ליהנות באזור משטח ההמראה שעל קצה המצוק, ולחלוק עוד ועוד ועוד חוויות מההתנסות המשותפת של צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה.

להזמנת צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


 

חשוב לדעת

  • צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה אינה דורשת ידע מוקדם, והיא מתאימה לבני 6 ומעלה
  • צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה מבוקרת ומאושרת על ידי משרד התחבורה ומינהל התעופה האזרחי.
  • הבחירה במקום המיועד לביצוע צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה תלויה בתנאי מזג האוויר והרוח, על פי שיקול דעתו המקצועית של המדריך.
  • בפעילות צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה, מתבצעות ההמראה והנחיתה באותו מקום
  • צניחה משפחתית עם מצנח רחיפה מותנית בהזמנה משפחתית של 3 צניחות ויותר באותה הזמנה.