צניחה עם מצנח רחיפה טנדם

לחוות את העולם ממקום אחר – מצנחי רחיפה טנדם


מצנח רחיפה הוא כלי טיס נטול מנוע, עם פרופיל כנף אווירודינאמי, שתנועתו מותנית ברוח, בכוח הכבידה ובתנועה הפיזיקאלית של המדריך. צניחה עם מצנח רחיפה טנדם, כאשר אתם במושב הקדמי ומדריך מנוסה ואחראי מאחוריכם, היא חווית ספורט אתגרי מסעירה. ישובים בתוך מצנח רחיפה טנדם, תפגשו את הטבע בצורה שלא הכרתם מעולם: אתם, תכלת השמיים, סחרור הציפורים, והרוח החולפת על פניכם, נושאת אתכם מעלה-מעלה, אל בסיס העננים, לחוויה שמימית נדירה.


צניחה במצנח רחיפה טנדם – רק אני והמדריך שלי

צניחה במצנח רחיפה טנדם - רק אני והמדריך שלי


צניחה עם מצנח רחיפה טנדם ממצוקי מישור החוף

צניחה עם מצנח רחיפה טנדם, צניחה מפסגות הריםצניחה עם מצנחי רחיפה טנדם לאורך מצוקי הכורכר של מישור החוף, מתבצעת בין הרצליה לבית ינאי. עם מדריך צמוד מאחוריכם, תצאו להתמזגות עם הטבע והיקום כולו, מרחפים בין שמיים וארץ – אתם, והמדריך היושב מאחוריכם ומנווט את דרכו של מצנח הרחיפה מול רוח מלטפת ונעימה.

הפעילות מתחילה במפגש עם המדריך המוסמך, שלו רישיון צניחה, שיסביר לכם במספר משפטים על צניחה עם מצנח רחיפה טנדם. לאחר מכן יסייע לכם המדריך לשבת במושב הקדמי, יתאים את רתמת המצנח על פי מידותיכם, ויוודא כי הינכם רתומים כהלכה ובנוחות. רק אז יתיישב המדריך במושב האחורי, יתקין על פי תיאום מראש מצלמה, שתנציח עבורכם את החוויה של צניחה עם מצנח רחיפה טנדם, ויזמין אתכם לריצת המראה מול הרוח, היישר אל השמיים התכולים.

מיד עם ההמראה תנסקו אל-על עם זרמי האוויר הפוגעים במצוק ועולים כלפי מעלה, משם תוכלו לצפות בנופים המרהיבים של מישור החוף, ממעוף הציפור. במשך דקות ארוכות ונפלאות תרחפו באוויר עם מצנח רחיפה טנדם, עד שתחלו בגלישה איטית ונינוחה כלפי מטה, לעבר מגעם הרך והחמים של חולות שפת הים.

להזמנת צניחה עם מצנח רחיפה טנדם ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


צניחה עם מצנח רחיפה טנדם מפסגות הרים

צניחה עם מצנח רחיפה טנדם, צניחה חופשית מפסגות הריםצניחה עם מצנח רחיפה טנדם מפסגות הרים בצפון הארץ, מתבצעת במגוון רחב של פסגות גליליות קסומות, מכתף שאול בגלבוע ועד מבוא חמה, ממורדותיה הדרומיים של רמת הגולן. עם מדריך צמוד מאחוריכם, תוזמנו להתוודע לעולם קסום ומיוחד של טבע ממעוף הציפור – בין שמיים וארץ, בין הר ועמק, בין חלום להגשמתו.

הפעילות מתחילה במפגש עם המדריך המוסמך, בעל רישיון צניחה, שיספר לכם על צניחה עם מצנח רחיפה טנדם. בתום ההסברים, תוזמנו להתיישב במושב הקדמי של הרתמה, שתותאם למידותיכם המדויקות, להבטחת מקסימום בטיחות ונוחות. רק אז יתיישב המדריך במושב האחורי, יתקין על פי תיאום מראש מצלמה, שתנציח עבורכם את החוויה של צניחה עם מצנח רחיפה טנדם, ויזמין אתכם לריצת המראה מול הרוח, לחוויה אתגרית ומעשירה.

בעם ההמראה, תתרוממו כלפי מעלה – נישאים על זרמי תרמיקה טבעיים, עד לגובה של כמה מאות מטרים. ממרומי השמיים תצפו בנוף גלילי עוצר נשימה, ואם יתמזל מזלכם – תוכלו לראות לצידכם ריקוד סחרור של ציפורים דואות. במשך דקות ארוכות וקסומות תרחפו באוויר עם מצנח רחיפה טנדם, עד שתחלו בגלישה איטית ונינוחה לכיוון הקרקע.

להזמנת צניחה עם מצנח רחיפה טנדם ולקבלת 100 ש"ח בשובר הנחה


חשוב לדעת

  • לשם צניחה עם מצנח רחיפה טנדם אין צורך בידע מוקדם
  • הפעילות מתאימה החל מגיל שש ואילך
  • צניחה עם מצנח רחיפה טנדם מבוקרת ומאושרת על ידי משרד התחבורה ומינהל התעופה האזרחי.
  • הבחירה באתר המיועד לפעילות צניחה עם מצנח רחיפה טנדם ושעת הפעילות, תלויות בתנאי מזג האוויר והרוח, והן נקבעות לפי שיקול דעתו המקצועית של המדריך.